Домбровський з Малина на "Пісенному вернісажі"

Таланты МалинаВіталій Домбровський, звичайний водій із міста Малин Житомирської області, був єдиним представником від Житомирщини на XI Всеукраїнському фестивалі сучасної естради «Пісенний вернісаж», що відбувався у містечку Ворзель під Києвом.

Понад п’ятдесят учасників з усіх регіонів України змагалися у співочому таланті. Домбровському за жеребом випало виступати першим. Ведуча конкурсу заслужена артистка України Лариса Недін оголосила Віталія, назвавши його новою зіркою вітчизняної естради, справжнім відкриттям.

І справді, голос талановитого малинчанина, яким наділила його природа, своєю красою і силою зачарував навіть відомого українського тенора - маестро Володимира Гришка. У виконанні Віталія прозвучали пісні «Рідний край», «Ще не любов», які вразили слухачів майстерністю виконання.

Віталій – аматор народного мистецтва, здобуває юридичну освіту у філії університету «Україна». Він увійшов до складу дванадцяти учасників програми для виступу у гала-концерті, що відбувався 24 квітня у столичному Міжнародному палаці культури і мистецтв "Жовтневий палац".


Создан 30 сен 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником