7 съезде християн в г. Малин

О 7 съезде християн возле г. МалинБлизько 5 тисяч делегатів та гостей взяли участь у XII національному з’їзді молоді Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ), що проходив 8-15 липня поблизу міста Малин, Житомирська область. Молодіжні делегації прибули з усіх областей України, гостями з’їзду стали українські урядовці, депутати Верховної Ради України, голова Державного комітету у справах національностей та релігій, Житомирської обласної та Малинської районної державних адміністрацій, духовенство Церкви.

Найчисельнішою іноземною делегацією були білоруси. Близько сотні молодих людей прибули в Україну із Мінська, Бреста, Пінська, Молодечно та Селігорська. Бажаними гостями були і делегати із Литви, Росії, Польщі, Німеччини, Південної Кореї, США та Аргентини.
На великій сцені щодня відбувались ранкові і вечірні богослужіння, а протягом кожного дня в різних корпусах табору «Юність», на базі якого відбувався з’їзд, проходили секційні засідання. Правильне керування фінансами, дошлюбна чистота стосунків, планування сім’ї і гармонія у сімейних відносинах, соціальне служіння, журналістика і PR – ці та багато інших тем були запропоновані досвідченими вчителями та священнослужителями.

Окремий день молодіжного форуму був присвячений презентації місіонерських проектів місії «Голос надії», що є найбільшою в Церкві християн віри євангельської України та інших церковних місійних ініціатив. Так, за інформацією директора місії, першого заступника старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи Синюка, в місії «Голос надії» працюють понад 350 місіонерів у 231 населеному пункті України, Мордовії, Татарстану, Карелії, Республіки Комі та інших країн.

«Закінчився той час, коли українці потребували гуманітарної допомоги. Сьогодні наша нація, наша молодь здатна йти і годувати світ. Україна не тільки житниця для Європи, але й потужна місіонерська держава, – наголошує пастор Юрій Кулакевич, керівник відділу зовнішніх звязків Оргкомітету. – Цей з’їзд – не просто місце для відпочинку та розваг, але пункт оснащення християнської молоді інструментами для практичного служіння своєму народові і всім, хто потребує нашої участі».

З’їзд відбувався в умовах наметового табору, поділеного на сектори, які представляють окремі міста та регіони України. Як зазначає керівник молодіжного комітету ЦХВЄУ пастор Богдан Левицький, для обслуговування з’їзду були задіяні понад 200 осіб персоналу, які цілодобово знаходились на території табору «Юність». Серед них – 45 медиків і стільки ж охоронців.

Медики чергували цілодобово і надавали першу медичну допомогу. А у разі необхідності готові були доставити кожного в малинську лікарню. Як зазначає керівник медичної служби з’їзду Галина Вінковська, найчастіше молодь зверталась через дрібні поранення під час спортивних ігор чи укуси комарів. «Захист Божий над нами був цілодобово, ми це відчували, але це не дає нам право менш відповідально ставитись до своєї роботи»- підсумовує вона.
Як повідомив пастор Левицький, є домовленість про співпрацю молодіжного з’їзду з Малинським міськрайонним відділом Червоного хреста у наступному році. «Вони самі звернулись до нас цього року і запропонували долучитися до медичної служби в таборі. Ми радо приймемо участь Червоного хреста, а також спільно з ними на майбутнє плануємо організувати декілька благодійних акцій в Малинському районі», – зазначає молодіжний керівник.

Польові умови cприяли здоровому апетиту молоді. Тому, в кожній делегації можна було навчитися готувати і спробувати найрізноманітніші страви: від справжнього українського борщу до голубців і налисників.

Місцева влада уважно стежила за перебігом всього з’їзду. Під час урочистого закриття форуму до його учасників вдруге звернувся перший заступник голови Малинської районної адміністрації Сергій Кучинський. Він подякував організаторам за достойний рівень організації, на який він навіть не сподівався, а також висловив сподівання, що наступні заходи з кожним роком будуть ще краще організавані і підготовлені, «щоби і в наступному році умови проживання молоді удосконалювались, щоби побутові питання менше відволікали учасників з’їзду від духовної програми».
Звертаючись до учасників з’їзду, Сергій Кучинський побажав їм успіхів, щоб свої знання християнська молодь передала братам і сестрам в усій країні. «Нехай такі з’їзди і далі допомагають вам плекати власну духовність, бо саме у ній є надія, що Україна буде процвітаючою державою. Сподіваюсь, що через вас Україна отримає джерело сподівань, сили, енергії і державності, буде шанованою в цілому світі і завжди ім’я її писатися буде тільки з великої літери. Знайте, що ми готові і далі підтримувати вас і надавати всю можливу з нашої сторони організаційну підтримку у проведенні подібних заходів», – завершив своє звернення пан Кучинський.

Загалом і учасники, і організатори християнського молодіжного форуму зазначають, що і в духовній, і в організаційній, і в побутовій частині цьогорічний XII з’їзд ЦХВЄУ значно кращий за попередні. «Ми вчимося на власних помилках, враховуємо всі зауваження і пропозиції, які маємо від влади і наших партнерів», – підсумовує Богдан Левицький.

Інформація завдяки Олені Кулигіній


Создан 26 сен 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 8 лет назад
Ekaterina_Mah 11 июн 2012 ответить
Доброго Вам вечора. Зацікавившись Вашою інформацією, згадала, що маю цікаві дані відносно схожої місіонерської організації, яка допомагає людям, підтримуючи у скрутний час. Також проводить виїзди та різноманітні конкурси. Поцікавтесь, можливо зачерпнете для себе якусь додаткову, цікаву інформацію http://wolua.com/lager/ . Нехай допомагає)
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником