23-24 червня 2012 року у м. Малин Житомирської області відбулася україно-білоруська конференція для представників українських та білоруських демократичних сил на тему «Співпраця України і Білорусі в загальноєвропейському контексті».
На початку конференції прозвучала молитва і благословення священика. Після отця Василя учасників конференції привітали депутат Верховної Ради України Євген Добряк і голова Руху Солідарності «Разом» та голова Білоруського Центру в Україні В’ячеслав Сівчик.
На загальному засіданні прозвучали доповіді експертів Юрія Свірка (головний редактор газети «Обзор», Україна) на тему «Інформаційні зв’язки Білорусі та України: напряму чи через Москву? Проект створення українського ЗМІ в Києві та перспективи комунікації між двома націями», Сергія Панцира (керівник «Центру соціального партнерства та лобіювання Національного Університету», Україна) на тему Проблеми реалізації в Україні та Республіці Білорусь права громадян на участь у державній політиці: розвиток інституту громадських рад», Едуарда Рахімкулова (експерт Ради Європи) на тему «Європейські принципи демократії для розвитку міського самоврядування в Україні та Білорусі», Ігоря Лєдніка (лідер правозахисного руху «Наша Білорусь», Білорусь) на тему «Україно-білоруське співробітництво в межах «Східного Партнерства», Олександр Мартинчук (голова «Міжнародної інформаційно-аналітичної агенції «Європейська хвиля», Україна) .
По завершенню першої частини учасники конференції продовжили роботу в секціях, модераторами яких були Олександр Макаєв (заступник голови Руху Солідарності «Разом», Білорусь), Сергій Панцир, Едуард Рахімкулов, Роман Кабачій (журналіст-експерт «Інституту Масової Інформації», Україна), Ірина Бурак (молодіжний Рух Солідарності «Разом», Білорусь), Іван Юрчик (Молодий Народний Рух, Україна).
Під час роботи прозвучало ряд цікавих доповідей і були підготовані наступні висновкові документи та резолюції: «В підтримку створення білоруського ЗМІ в Україні», «про участь України і Білорусі в євроінтеграції», «Свободу політв’язням!», «про співпрацю молодіжних рухів України та Білорусі», «про співпрацю України і Білорусі в загальноєвропейському контексті».

 

Источник Создан 21 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником