Малин-як зберегти та не втратити

Малин-як зберегти та не втратити 


Або хто заступиться за тебе, Малин?

Відчуваючи вже не перший рік як поступово йде децентралізація ось і прийшли до піку подій. 14 квітня в облдержадміністрації відбулась нарада в якій перед фактом Малин за пропозицією повинен залишитись "за бортом". Махнаті руки вирішили Малину не давати розвиватись як місту. Нам здавалось до революції що заради такого шансу і трудимся, а тут тобі на. Центальне бюро вирішило, що має бути 4 райони з центрами в Житомирі, Бердичеві, Короснені, Новограді, а Малину зась! Так в нормальній сім'ї ділять пиріг порівну, а буває меншому дають і більше, щоб ріс краще! А тут якось "трошки" хочуть обділить.

 В статусі міста обласного значення заложений сенс. Раз пішла така політика, давайте про політику.

 Малин один з найбільших як  ПОЛІТИЧНИЙ в Житомирської області. Якщо взяти результати голосування малинчан, то завжди була і є перевага в підтримці партій та кандидатів проевропейського і демократичного бачення та цілей, далеко позаду залишаючи Коростень який чомусь бачив більше ПР з нуковичем, комуністів і тп, а тепер ви нас хочете приєднати, чи може до нас нехай приєднуються? Візьмем хоча б останні вибори. Завдяки якому місту відбулись чесні демократичні вибори в окрузі серед 7 районів? Чому переміг Дзюблик Павло Володимирович? Тому що в Малині відбулись чесні вибори. Це завдяки багатьом цілеспрямованим безкорисним, маючи честь вибирати саме проевропейське демократичне майбутнє. А ви хочете зламати віру? Всі політично підковані люди розуміють, як завершилися б вибори на користь смотрящих, якби не Малин. Так що тут без твердого плеча Павла Володимировича теж не обійтись. Тому Малин як політичний центр важливий і не повинен розтворитись в небитіє, а стати прикладом для інших і надалі.

 Обласне значення міста твердо стоїть на прибутковості економіки, а потенціал у нас далеко не облежений. Малин має багато років одну з найбільших середніх зарплат по області, залишаючи навіть 4 міста легіонери позаду. З інвестиціями в нас теж на душу населення крім останнього кризового року нормально, Малин ЕКОНОМІЧНИЙ центр серед пяти найбільших.

 Інфраструктура будувалась на протязі багатьох десятиліть і достатньо розгалузена, загалом достатня на сьогодняшній день. Ну точно добрий звязок з Народичським, Радомишльським, Брусилівським та Черняхівськими районами, які і мають увійти в Малинський, чесний, повернений до кожного громадянина лицем- округ. Відбудуєм дороги  бо не будем красти- а ефективно управляти спільним майном. Забезпечим швидким якісним транспортним сполученням. В місті достатньо приміщень та будівль для надання адміністративних та інших послуг всьому повіту, є заводи в які потрібно докласти інвестиції для ще більшого потенціалу. Ми з  залізницею та дорожніми шляхами міжнародного, державного та місцевого значення. Висновок ІНФРАСТРУКТУРА розвинена достатньо.

 Серед важливих чинників вибору центру повіта є лікарня, на базі якої потрібно буде надавати послуги населенню. Наша лікарня підходить як по величині так і по оснащенню, а якщо треба буде усунути недоліки-знайдемо спонсорів і усунем. Пані Швидун повинна добитись щоб недоліки були відсутні. З таким величезним досвідом роботи у мене сумнівів немає. Є ж причина що так довго працює на такій важливій посаді. А центр управління 101 перенести з Коростеня в Малин для спеціалістів 1 тиждень роботи.

 

ОСВІТА показники найкращі в області, 6 шкіл+ Малинівська, коледж та технічний ліцей.

 

 КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР. Школа мистецтв, хореографічні, музичні колективи, співаки, студія звукозапису, "МАЛИЧІ", духовий оркестр "МАЛИН", нові прогресивні гути. Візьміть з архіва студії полісся 3- останніх концерти і зрозумієте що на місці не стоїм. Малин має історію більше 1100 років і це ще без другогог етапу розкопок-тоді ще побачим, чий князь Мал. Три будинки культури. Що ми з ними будемо робити без повіту-нам він потрібен як вода! А вода у нас є-МАЛИНСЬКЕ МОРЕ;-)

 А по питанню кількості населення, то по-перше завжди важлива ЯКІСТЬ, а не кількість. А кількість збільшим шляхом приєднання навколишніх сіл. Гамарня з Малинським коледжем, Слобідка, Малинівка, Юрівка, Гранітне, Українка ну Пиріжки трохи далекувато можуть увійти в склад Малинської громади. А якщо вам буде мало, житомирським ділкам-то ми нарожаєм!

 

Дайте лиш нам тільки можливість розвиватись! Зберегти та не втратити те що набули. Заступіться за Малин!

Малинський любить місто. Дайте шанс нашому місту!

 

Наслідки для віковічного міста Малина у випадку втрати бути адміністративним центром-самі здогадайтесь які можуть бути.Создан 05 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником